Péče o dítě

Suavinex Premium Hygge Dudlík 0-6m 1 ks králík šedý

Značka: SUAVINEX
Produktová řada: Premium Hygge

Novorozenecký dudlík z kvalitního lékařského silikonu. Savička má fyziologický tvar a vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pusinky.

NAVÍC Suavinex krém na ruce 75 ml Při nákupu produktů značky Suavinex v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Suavinex krém na ruce 75 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Suavinex Premium Hygge Dudlík 0-6m 1 ks králík šedý

50120583

Úvod

Novorozenecký dudlík s fyziologickou savičkou v něžné pastelové barvě se zvířátkem. Suavinex Premium Hygge 0-6m je vyroben z kvalitního lékařského silikonu. Jeho savička má symetrický plochý tvar a vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pusinky. Šidítko bylo vyvinuto ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte. Velikost je vhodná pro miminka do 6 měsíců.

Pocit, který uklidňuje a konejší

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka, ať již při spánku nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku přináší miminku příjemný pocit, jež ho uklidňuje a konejší. Jeho plochá symetrická savička ve tvaru kapky je v ústech vždy ve správné poloze a vyvíjí minimální tlak na patro.

Hlavní vlastnosti:

  • fyziologický tvar savičky
  • vhodné pro miminka 0-6 měsíců
  • neobsahuje BPA

Pohrajte si a kombinujte

Opatřete šidítko Suavinex Premium Hygge klipem s řetízkem ze stejné kolekce. Ve stejném dekoru s osobitými vzory vyberete i kojeneckou láhev.


Složení

Dudlík je vyroben ze speciálního zdravotního vyztuženého silikonu, který je velmi měkký a který neabsorbuje nežádoucí pachy a chutě. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.


Použití

Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů pět minut vyvařte, nechte jej ochladit a odstraňte z něj zbytky vody. Před každým použitím dudlík umyjte. K čištění použijte teplou vodu a mýdlo. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla. Kontakt výrobku s opalovacími krémy může poškodit jeho dekoraci. Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.


Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo stuhy. Mohlo by dojít k udušení dítěte. Nikdy savičku nenamáčejte do sladkých tekutin nebo léků, dítěti to může způsobit zubní kazy. Po jednom až dvou měsících používání dudlík z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte. Pokud dudlík zůstane v ústech dítěte, nenechte se vyvést z míry. Je navržen tak, aby ho dítě nemohlo spolknout. Co nejopatrněji jej vyjměte z úst. 


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.