Suavinex Premium Hygge Klip na dudlík 1 ks zelený

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Praktický i ozdobný klip na řetízku zajistí, aby byl dudlíček stále po ruce. Je vyroben z bezpečného materiálu a je vhodný pro miminka již od narození.
Skladem na e-shopu
205

O produktu

50120604

Nechte se unášet luxusem španělské značky Suavinex. Klip na řetízku v pastelové zelené barvě je praktický i ozdobný a zajistí, aby byl dudlíček stále po ruce. Suavinex Klip na dudlík je z bezpečného materiálu a je vhodný pro miminka již od narození. Klip s řetízkem z kolekce Premium Hygee krásně ladí s dudlíky i kojeneckými láhvemi Suavinex v podobném dekoru ze stejné řady.

Hlavní vlastnosti:

  • zaoblené tvary a měkký materiál
  • široký řetízek, která se nezamotá
  • bezpečný materiál bez BPA

Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

Před každým použitím klip, stejně jako dudlík, umyjte. Klipy není potřeba sterilizovat či vyvařovat, pouze omýt teplou vodou a mýdlem nebo jemným čistícím přípravkem pro miminka. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla. Výrobky značky Suavinex jsou dekorovány přírodními barvami, které mohou být při přehnaném čištění poškozeny. Kontakt výrobku s opalovacími krémy může poškodit jeho dekoraci.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti Vašeho dítěte: Před každým použitím zkontrolujte celý klips na dudlík. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Nikdy klips na dudlík neprodlužujte! Nikdy jej nepřipevňujte ke šňůrám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit. Klips připevňujte pouze k oblečení. Nepoužívejte jej, je-li dítě v postýlce, posteli nebo v kolébce. Klips se nemá používat jako hračka nebo kousátko. Klips nevyvařujte ani nesterilizujte v páře. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. EN 12586:2007+A1:2011.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.