Suavinex Premium Hygge Láhev na kaši 4m+ 360 ml 1 ks králík růžový

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Širokohrdlá kojenecká lahvička s kulatou silkonovou savičkou s rychlým průtokem a anti-kolikovými průduchy, které umožňují přisávání vzduchu do láhve.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
325

O produktu

50120608

Širokohrdlá kojenecká lahvička pro děti od 4 měsíců. Suavinex Premium Hygge Láhev na kaši 4m+ má ergonomický tvar, a tak se Vám během krmení miminka bude pohodlně držet. Je opatřena kulatou silkonovou savičkou s rychlým průtokem a anti-kolikovými průduchy, které umožňují přisávání vzduchu do láhve. Tekutina tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. Savička je schválena španělskou asociací pediatrů a dentistů.

Hlavní vlastnosti:

  • široké hrdlo láhve usnadňuje přípravu mléka
  • silikonová savička s anti-kolikovými průduchy
  • velikost průtoku savičky: L – rychlý průtok
  • pro tekutiny typu čaje, mléka i vody
  • objem 360 ml

Složení

Materiál: PA, silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

Použití

  • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej. K čištění láhve použijte teplou vodu a mýdlo nebo ji myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před každým použitím savičku zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.