Suavinex Antikoliková savička A 0m+ 2 ks

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Ultra tenká savička s adaptabilním průtokem. Tvar a textura savičky napomáhají snadnému přecházení od kojení k nakrmení z láhve a zpět. Zvláště pro kojená miminka.
Skladem na e-shopu
194 ušetříte 21 Kč

Původní cena 215 Kč , sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 215 Kč

O produktu

50117905

Krmení skoro jako od maminky! Suavinex Zero Zero Antikoliková savička víc, než jakékoli jiné savičky připomíná mateřskou bradavku. Každý její detail má svůj význam a napomáhá snadnému přecházení od kojení k nakrmení z láhve a zpět. Ultra jemný silikon v barvě pleti na dotek zcela připomíná bradavku matky. Delší sosák s konvexním tvarem zajistí stejnou polohu a práci úst, jazyka a čelistních svalů dítěte, jako u mateřského prsu. Díky umístění na okraji láhve je savička vždy plná a nedovolí vniknutí vzduchových bublin. Náklon savičky podporuje správnou polohu krku dítěte, pohodlné krmení a brání zpětnému toku mléka. Adaptabilní průtok savičky umožňuje proudění mléka podle síly sání miminka. Vhodné od narození.

Hlavní vlastnosti:

 • ultra tenká silikonová savička s adaptabilním průtokem
 • savička tvarem a texturou připomíná mateřskou bradavku
 • tvar sosáku navádí ke stejné technice sání jako z prsu matky
 • náklon sosáku pro pohodlné krmení
 • předchází polykání vzduchových bublin

Složení

Materiál savičky: ultratenký silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

 • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku a ostatní součásti kojenecké láhve s příslušenstvím a sterilizujte je v horké vodě po dobu 5 minut. Před použitím nechte všechny komponenty vychladnout. Pro zajištění kompletní čistoty vytlačte vodu, která mohla zůstat v savičce.
 • K čištění použijte teplou vodu a mýdlo nebo umyjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
 • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C.
 • Vhodné metody sterilizace: V horké vodě po dobu 5 minut; sterilizace v mikrovlnné troubě či pomocí páry (následujte pokyny uvedené výrobcem sterilizátoru); systém sterilizace za studena.
 • Nesterilizujte v tlakovém hrnci ani v autoklávu.
 • Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Veškeré komponenty výrobku, které právě nepoužíváte, udržujte mimo dosah dětí. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Nikdy nepoužívat sosák jako šidítko. Před každým použitím sosák zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.