Doplněk stravy

Terezia Hlíva s rakytníkovým olejem 120 kapslí + dárek Zinek + selen 30 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem ve vánočním balení a jako dárek Zinek + selen na zdravou imunitu a podporu zdraví vlasů a nehtů. Rakytník přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a zdravému trávení.

569

Cena za 100 kusů: 379,33 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Terezia Hlíva s rakytníkovým olejem 120 kapslí + dárek Zinek + selen 30 kapslí

50139474

Úvod

Potěšte své blízké vánočním balením oblíbeného doplňku stravy Hlívy s rakytníkovým olejem. V letošní limitované edici naleznete jako dárek měsíční balení přípravku Zinek + selen. Hlíva ústřičná s deklarovaným obsahem betaglukanů je obohacená o rakytníkový olej, který je nejcennější látkou z plodů rakytníku řešetlákového. Získává se lisováním za studena. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost, normální trávení a činnost kardiovaskulárního systému, navíc má příznivé účinky na pokožku. Hlíva je ceněná díky vysokému obsahu vlákniny a betaglukanů. Přípravek doporučujeme užívat především v období jara, podzimu či zimy.

Hlavní vlastnosti:

  • hlíva ústřičná je dřevokazná houba, která obsahuje řadu biologicky aktivních látek (aminokyseliny, mastné kyseliny, vitaminy, minerály, stopové prvky) a především betaglukany a houbovou vlákninu
  • rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, napomáhá normálnímu trávení a normální činnosti kardiovaskulárního systému, příznivě působí při únavě a udržuje zdravou pokožku, je znám vysokým obsahem vitaminu C, který příznivě ovlivňuje únavu a vyčerpanost

Přípravek Zinek + selen s echinaceou obsahuje zinek z dýňových semínek, selen z kvasnic a extrakty z třapatky nachové (Echinacea purpurea), klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) a sibiřského ženšenu.

Hlavní vlastnosti:

  • zinek spolu se selenem přispívají ke správné funkci imunitního systému a pomáhají udržet zdravé vlasy a nehty
  • echinacea a schizandra napomáhají správné funkci dýchacího systému
  • sibiřský ženšen příznivě ovlivňuje fyzické a duševní zdraví

Dávkování

Užívejte 1 kapsli přípravku Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 2x denně před jídlem. Užívejte 1 kapsli přípravku Zinek + selen s echinaceou denně před jídlem. Kapsle polykejte celé a zapijte vodou, nebo rozdělte a obsah nasypte do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem: 300 mg směsi 100% prášku sušené hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg ß-glukanu ± 3,75 mg v jedné kapsli. Obal kapsle: želatina.

Zinek + selen s echinaceou: Zinek 10 mg (100 % RHP), selen 55 µg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP ….referenční hodnota příjmu. 1 kapsle obsahuje 520 mg směsi ZINEK + SELEN [dýňová semínka mletá, klanopraška čínská (Schisandra chinensis) extrakt plodu 115 mg, zinkové kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), třapatka nachová (Echinacea purpurea) extrakt 100 mg, selenové kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), sibiřský ženšen – eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) extrakt kořene 20 mg]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Přípravek Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem není vhodný pro děti do 3 let, mohou ho užívat těhotné a kojící ženy. Přípravek Zinek + selen s echinaceou není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy.  Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.