Terranova Folát 400 mcg komplex 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TERRANOVA
Kapsle s obsahem kyseliny listové ve formě pro tělo snáze využitelného folátu. Ideální pro ženy snažící se o otěhotnění i ženy těhotné.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115252

Kyselina listová ve formě folátu obohacená o šťávu z červené řepy, špenát a dýňová semínka. Bohatým zdrojem kyseliny listové je listová zelenina, dále kvasnice a játra. Přípravek Folát 400 µg komplex obsahuje folát, který je nejlépe vstřebatelnou formou kyseliny listové. 

Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, napomáhá k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti, přispívá k normální syntéze aminokyselin a podílí se na procesu dělení buněk.

Přípravek doporučujeme zejména ženám snažícím se o otěhotnění, těhotným i ženám s poruchou MTHFR enzymu, jež poruchou trpí až 50 % žen. Přirozeně bezlepkový produkt. Vhodné pro vegetariány a vegany. Neobsahuje želatinu, laktózu ani přidané cukry či barviva.


Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně s jídlem.

Složení

Folát (Methylfolate) 400 µg, Magnifood complex 500 mg, Stabilizované rýžové otruby 200 mg, Červená řepa šťáva/list * 150 mg, Špenát* 75 mg, Dýňová semínka 75 mg, Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 95 mg v jedné kapsli.

*Z kontrolovaného organického zdroje

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.