Vichy Idéal Soleil Tyčinka pro ochranu citlivých partií a rtů SPF 50+ 9 g

Kosmetika

Značka: VICHY
Tyčinka s vysokým ochranným faktorem SPF50+ pro ochranu citlivých partií včetně uší, nosu a rtů před slunečním zářením. Nekomedogenní.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
299 ušetříte 150 Kč

Původní cena 449 Kč sleva 33%

O produktu

50098496

K ochraně rtů, nosu, uší a dalších citlivých partií obličeje před slunečním zářením slouží tyčinka Vichy Ideal Soleil. Nekomedogenní složení bez konzervačních látek je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky. Obsahuje účinné látky Mexoryl XL a SX sloužící jako filtry proti UVB a UVA záření.

Výsledek:

  • faktor SPF50+ pro ochranu citlivých partií
  • ochrana rtů, nosu, uší před UVB a UVA zářením
  • voděodolná, nekomedogenní, bez konzervačních látek

Složení:

Ochranná tyčinka obsahuje Mexoryl XL a SX. Jde o dvojici doplňujících se filtrů, které napomáhají k absorpci UV záření a k ochraně pokožky proti spálení a známkám stárnutí v důsledku působení slunečních paprsků. Mexoryl XL je základem pro filtr proti UB i UVA záření. Mexoryl SX je vhodný k cílené filtraci UVA záření.

Použití:

Nanášejte na pokožku obličeje včetně rtů dle potřeby, a to ještě před výskytem na slunci. Nechte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima. Přípravek je vysoce odolný proti vodě, nicméně se doporučuje opakovaně jej aplikovat při nadměrném pocení, osušení ručníkem a podobně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.