Doplněk stravy

VitaHarmony GraviDHA 240 tobolek

Přípravek VitaHarmony GraviDHA obsahuje rybí olej, který je přirozeným zdrojem omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA). Ty jsou důležité pro správný vývoj plodu a kojence.

655

Cena za 100 kusů: 272,92 Kč

Doprava zdarma

O produktu: VitaHarmony GraviDHA 240 tobolek

50127986

Úvod

Pro podporu činnosti srdce, mozku a zraku. Přípravek VitaHarmony GraviDHA je doplněk stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin, které mají příznivý vliv na zdraví matky i vyvíjejícího se plodu. Vyvíjející se plod a kojenec je plně závislý na příjmu živin z těla matky. Omega-3 kyseliny si tělo nedokáže vytvářet samo. Do těla je nutné dodávat je ve stravě nebo doplňky stravy. Nejdůležitějšími kyselinami jsou DHA (dokosahexaenová kyselina) a EPA (eikosapentaenová kyselina). Přípravek doporučujeme užívat před plánovaným otěhotněním, v těhotenství i při kojení.

Hlavní účinky:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • EPA a DHA přispívá ke správné činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA a EPA denně)
  • příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem (příznivého účinku se dosáhne při přijmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce přijmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA)

Dávkování

V období plánování těhotenství užívejte 2 tobolky 1-2x denně. V těhotenství a při kojení užívejte 2 tobolky 2-3x denně. Tobolky užívejte nejlépe po jídle, spolkněte a zapijte tekutinou. Vhodné k dlouhodobému užívání.


Složení

Rybí olej 300 mg – z toho Omega-3 225 mg, z toho DHA 192 mg a EPA 9 mg v jedné tobolce. Glycerol, voda, želatina vepřová.

Neobsahuje cukr, umělá sladidla, lepek, laktózu ani barviva a konzervanty. Neobsahuje těžké kovy.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.