ATTITUDE Přírodní tuhý deodorant pro citlivou pokožku bez vůně 85 g

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Přírodní tuhý deodorant pro citlivou pokožku bez vůně poskytuje ochranu proti zápachu a nezatěžujte funkci potních žláz.
Skladem na e-shopu
289

O produktu

50128478

Dopřejte si dlouhotrvající ochranu před potem a nezatěžujte přitom funkci potních žláz a přirozený detoxikační systém svého těla. ATTITUDE Přírodní tuhý deodorant pro citlivou pokožku bez vůně se jistě velmi rychle stane i Vaším spolehlivým parťákem pro každý den. Místo hliníku obsahuje deodorant kukuřičný škrob s absorpčními vlastnostmi a kořenový škrob z Maranty třtinové, který zamezuje nepříjemnému odéru. Díky hladké struktuře rostlinného vosku, bambuckého másla a kokosového oleje se deodorant snadno nanáší a příjemně nosí. Je obohacen o výtažky z listů citronovníku, které jsou známé pro své čistící a detoxikační schopnosti

Výsledek:

  • poskytuje ochranu proti zápachu
  • je vhodný i pro citlivou pokožku
  • velmi snadno se aplikuje

Použití

Sejměte ochranné víčko. Zatlačte ze spodní části a uvolněte část tyčinky. Chvíli rozehřejte vosk v podpaží a poté rozetřete v podpažní jamce. Aplikujte na suchou pokožku. Než se obléknete, počkejte, dokud se deodorant nevsákne do pokožky. 

O značce

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.