Avène Sprej SPF30 200 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče o citlivou pokožku. Sprej zajišťuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Složení, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
679

O produktu

50070153

Péče o citlivou pokožku. Avène Sprej SPF30 zajišťuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Složení, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí. Příjemná textura, která se rychle vstřebává, nelepí a nezanechává bílé stopy. S voděodolným složením.

Výsledek:

  • chrání pokožku před slunečním zářením
  • nezanechává bílé stopy
  • voděodolný

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Například: 12 stisků spreje na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď. 24 stisků spreje na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.