Biopron Pregna+ 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: BIOPRON
Unikátní kombinace 4 probiotických kmenů, vitaminů B1 a B2, extraktu z kanadských brusinek a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113171

Probiotika s kyselinou listovou, komplexem vitaminů B1 a B2 a s brusinkami pro zdravé a šťastné miminko i jeho maminku. Biopron Pregna+ obsahuje kombinaci 4 probiotických kmenů obohacených o komplex vitaminů B1 a B2, které jsou důležité pro normální funkci nervového systému a pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přípravek obsahuje také kyselinu listovou, která napomáhá zdravému vývoji vašeho nenarozeného dítěte.

Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, napomáhá k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti, přispívá k normální syntéze aminokyselin a podílí se na procesu dělení buněk

Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech, kde tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. Narušená rovnováha přirozené mikroflóry může být příčinou průjmu, křečí či nadýmání. Prvních 1000 dní života - doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimálního zdraví na celý život.

Hlavní vlastnosti:

  • určený pro těhotné ženy
  • vhodný při a po užívání antibiotik
  • vhodný jako dlouhodobá podpora rovnováhy střevní mikroflóry během těhotenství
  • vhodný jako podpora vývoje nenarozeného dítěte

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1–2x denně během jídla.

 

Složení

Probiotický komplex (Lactobacillus rhamnosus Rosell®-11, Lactobacillus brevis HA-112, Lactobacillus helveticus Rosell®-52, Lactobacillus helveticus Lafti® L10) 2 × 109 CFU*, vitamin B1 1,4 mg, vitamin B2 1,6 mg, kyselina listová 400 µg, kanadská brusinka (Vaccinium macrocarpon extrakt z plodů 300:1 – 26,5 mg) 7 950 mg v jedné tobolce.

* CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units).     

Bramborový škrob, hydroxypropyl methylcelulosa, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), kanadská brusinka (klikva velkoplodá) extrakt, látka protispékavá (stearát hořečnatý), riboflavin, thiamin mononitrát, antioxidant (kyselina L-askorbová), kyselina pteroylmonoglutamová.

 

Upozornění

Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti mladší 3 let kvůli nebezpečí zadušení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.