Kosmetika

Dermacol Přírodní pudrová tvářenka č. 4 5 g

Značka: DERMACOL
  • Dermacol Přírodní pudrová tvářenka č. 4 s romantickým reliéfem růže vám snadno vykouzlí svěže vypadající líčka a zároveň přirozený vzhled.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
199

O produktu: Dermacol Přírodní pudrová tvářenka č. 4 5 g

50140618

Úvod

Přírodní pudrová tvářenka Dermacol s romantickým reliéfem růže vám snadno vykouzlí svěže vypadající líčka a zároveň přirozený vzhled. Hedvábně jemné částice dokonale přilnou k pleti a slibují dlouhou výdrž. Elegantní kompaktní balení můžete mít navíc neustále při ruce a kdykoliv upravit svůj vhled.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává tváří přirozeně svěží vzhled
  • jemná textura a dlouhodobá výdrž
  • v praktickém kompaktním balení

Použití

Pro rozjasnění lícních kostí a tváře naneste tvářenku pomocí štětce lehce na vrchol lícních kostí směrem ke spánkům. Pro zdůraznění lícních kostí aplikujte tvářenku stejným způsobem, jen aplikaci protáhněte okolo vnějších koutků očí až k obočí. Pro vykonturování nanášejte tvářenku přímo pod lícní kosti a postupujte přitom od horní části ucha.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.