Femibion 2 s vitaminem D3 60 tablet + 60 tobolek + dárek Bi-Oil 25ml

Doplněk stravy

Značka: FEMIBION
Femibion 2 s vitaminem D3 - pro správný průběh těhotenství a zdravý vývoj plodu. Určeno pro těhotné od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50107858

Femibion 2 s vitaminem D3 je přípravek obsahující látky a vitamíny důležité pro období těhotenství a kojení. Je určen těhotným ženám od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení. V balení navíc Bi‑Oil, speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky.

Hlavní složky:

  • Vitamin D se v uplatňuje při dělení buněk. Je důležitý pro udržení stavu kostí a zubů, ale hlavně pro normální funkci imunitního systému.
  • Kyselina listová se významně podílí na dělení buněk, krvetvorbě a přispívá k růstu zárodečných tkání včetně placenty. Placenta pak zprostředkovává přenos živin k nenarozenému dítěti.
  • DHA je omega-3 nenasycená mastná kyselina, která je pro lidský organismus nepostradatelná. Její potřeba ve 13. týdnu těhotenství stoupá. Je obzvlášť důležitá pro normální vývoj mozku a očí nenarozeného a kojeného dítěte až do 12 měsíců věku.
  • Metafolin je biologicky aktivní formou folátu, kterou tělo využije lépe než podanou kyselinu listovou.
  • Dále obsahuje 10 důležitých vitamínů a jód.

Dávkování:

Užívejte denně 1 tabletu (obsahuje vitamíny) a 1 želatinovou tobolku (obsahuje olej bohatý na DHA) s jídlem nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení:

Jedna tableta obsahuje folát 400 uq (kyselinu listovou 200 uq, L-metylfolát 208 uq-odpovídá 200 uq kyseliny listové), vitamín C 110 mg, niacin 15 mg, vitamin E 13 mg, kyselinu pantothenovou 6 mg, vitamín B6 1,9 mg, vitamín B2 1,6 mg, vitamín B1 1,2 mg, jód 150 uq, biotin 60 uq, vitamín D 20 uq a B12 3,5 uq.

Jedna tobolka obsahuje DHA 200 mg, vitamin E 12 mg.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.