KORFF Essential Vyživujicí hydratační maska 50 g

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Essential Vyživujicí hydratační maska s bohatou texturou je ideální k péči o suchou, křekou a namáhanou pleť, kterou hydratuje, vyživuje a zklidňuje.
Skladem na e-shopu
575

O produktu

50134626

Za krásnou a zářivou pletí se vždy skrývá důkladná péče a respekt k jejím specifickým potřebám. Máte-li křehkou, suchou nebo jinak namáhanou pokožku, dopřejte jí KORFF Essential Vyživujicí hydratační masku s pupečníkem asijským a vitamínem PP. Maska s bohatou texturou zajistí vaší pleti dokonalou hydrataci, výživu a zklidní případné zarudnutí.

Výsledek

  • zpevněná a rozjasněná pleť
  • výživa a hydratace
  • zklidnění zarudnutí

Složení

Pupečník asijský, vitamín PP.

Použití

Naneste na čistou a suchou pleť, nechte působit 15 minut, a poté odstraňte vodou nebo vatovým tamponem. Používejte dvakrát týdně. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicí. Pokud se produkt dostane do očí nebo sliznice, vypláchněte vodou. 

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.