Potraviny a nápoje

Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Jahoda 200 ml

Produktová řada: Gabík

Nature Notea Gabík Jahoda se vyrábí z celých plodů, a proto je bohatý na ovocnou dužinu. Je přirozeně konzervovaný pouze fruktózou a citrónovou šťávou.

Akce 5 za cenu 4 Při nákupu 5 ks produktů značky Nature Notea Gabík získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
35

Cena za 100 g: 175,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Jahoda 200 ml

50145592

Úvod

Osvěžte se a načerpejte energii s Gabíkem – nápojem od farmáře ze sladkých jahod! Speciální technologie přípravy ve vakuu (tedy bez přístupu vzduchu) pomáhá uchovat co nejvíce výživných látek z ovoce i jeho plnou chuť a barvu. Nature Notea Gabík Jahoda je vyrobený z celých plodů, a proto je bohatý na ovocnou dužinu. Díky vysokému podílu ovoce spadá do kategorie nektar. Neobsahuje žádné chemické konzervanty – je přirozeně konzervovaný jen fruktózou a citrónovou šťávou. Gabík je vynikající svačinkou na výlet nebo jako doplněk energie při každodenních aktivitách dětí i dospělých.


Složení

Voda, 40 % jahoda, fruktóza, citronová šťáva.


O značce

Farmářské nápoje Gabík jsou vyráběny v ovocné dílně Nature Notea ve východních Čechách v Hrušové u Vysokého Mýta. Důraz na kvalitu vstupních surovin, vysoký podíl ruční práce a šetrný způsob výroby zaručuje, že dostáváte to nejlepší, co příroda nabízí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.