Potraviny a nápoje

Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Malina 200 ml

Produktová řada: Gabík

Nature Notea Gabík Malina je vyrobený z celých plodů, a proto je bohatý na ovocnou dužinu. Je přirozeně konzervovaný pouze fruktózou a citrónovou šťávou.

Akce 5 za cenu 4 Při nákupu 5 ks produktů značky Nature Notea Gabík získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
35

Cena za 100 ml: 17,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Malina 200 ml

50145587

Úvod

Osvěžte se Gabíkem – nápojem od farmáře vyrobeným ze sladkých malin! Speciální technologie přípravy ve vakuu (tedy bez přístupu vzduchu) pomáhá uchovat co nejvíce výživných látek z ovoce a jeho plnou chuť a barvu. Nature Notea Gabík Malina je vyrobený z celých plodů, a proto je bohatý na ovocnou dužinu. Je přirozeně konzervovaný fruktózou a citrónovou šťávou, proto nepotřebuje žádné chemické konzervanty. Malou 200ml lahvičku z odolného skla pohodlně přibalíte dětem do školního batohu k doplnění energie při jejich každodenních aktivitách. Přijde však k chuti i dospělým.


Složení

Voda, 25 % malina, fruktóza, citronová šťáva.


O značce

Farmářské nápoje Gabík jsou vyráběny v ovocné dílně Nature Notea ve východních Čechách v Hrušové u Vysokého Mýta. Důraz na kvalitu vstupních surovin, vysoký podíl ruční práce a šetrný způsob výroby zaručuje, že dostáváte to nejlepší, co příroda nabízí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.