Potraviny a nápoje

Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Jahoda a banán 200 ml

Produktová řada: Gabík

Nature Notea Gabík Jahoda a banán je vyrobený z celých plodů, a proto je bohatý na ovocnou dužinu. Je přirozeně konzervovaný fruktózou – neobsahuje chemické konzervanty.

Akce 5 za cenu 4 Při nákupu 5 ks produktů značky Nature Notea Gabík získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
35

Cena za 100 ml: 175,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Jahoda a banán 200 ml

50145586

Úvod

Osvěžte se a načerpejte energii s Gabíkem – nápojem od farmáře ze sladkých banánů a zralých jahod! Speciální technologie přípravy ve vakuu (tedy bez přístupu vzduchu) pomáhá uchovat co nejvíce výživných látek z ovoce i jeho plnou chuť a barvu. Nature Notea Gabík Jahoda a banán je vyrobený z celých plodů, proto je bohatý na ovocnou dužinu, a je přirozeně konzervovaný pouze fruktózou (bez přítomnosti chemických konzervantů). Jako vynikající občerstvení přijde vhod k doplnění energie při každodenních aktivitách dětem i dospělým.


Složení

Voda, 17 % jahoda, 17 % banán, fruktóza.


O značce

Farmářské nápoje Gabík jsou vyráběny v ovocné dílně Nature Notea ve východních Čechách v Hrušové u Vysokého Mýta. Důraz na kvalitu vstupních surovin, vysoký podíl ruční práce a šetrný způsob výroby zaručuje, že dostáváte to nejlepší, co příroda nabízí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.