Potraviny a nápoje

Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Rakytník a meruňka 200 ml

Produktová řada: Gabík
5.0

Nature Notea Gabík Rakytník a meruňka se vyrábí z celých plodů, a proto je bohatý na ovocnou dužinu. Je přirozeně konzervovaný pouze fruktózou.

Akce 5 za cenu 4 Při nákupu 5 ks produktů značky Nature Notea Gabík získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

35
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Nature Notea Gabík Nápoj od farmáře Rakytník a meruňka 200 ml

50145589

Úvod

Osvěžte se a načerpejte energii s Gabíkem – nápojem od farmáře z chuťově výrazných bobulí rakytníku, které dokonale vyvažuje sladkost vyzrálých meruněk. Speciální technologie přípravy ve vakuu (tedy bez přístupu vzduchu) pomáhá uchovat co nejvíce výživných látek z ovoce i jeho plnou chuť a přirozenou barvu. Nature Notea Gabík Rakytník a meruňka je vyrobený z celých plodů, a proto je bohatý na ovocnou dužinu. Díky vysokému podílu ovoce je řazený do kategorie nektar. Neobsahuje žádné chemické konzervanty – je přirozeně konzervovaný fruktózou.


Složení

Voda, 12,5 % rakytník, 12,5 % meruňka, fruktóza.


O značce

Farmářské nápoje Gabík jsou vyráběny v ovocné dílně Nature Notea ve východních Čechách v Hrušové u Vysokého Mýta. Důraz na kvalitu vstupních surovin, vysoký podíl ruční práce a šetrný způsob výroby zaručuje, že dostáváte to nejlepší, co příroda nabízí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.