Alete BIO Příkrm kaše večerní sušenková 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Večerní kaše Bio Alete se sušenkami je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Bez konzervantů a přidaného cukru.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111187

Hledáte chutnou a zdravou kaši, která zasytí vašeho malého strávníka? Večerní kaše Bio Alete se sušenkami zpestří každý dětský jídelníček. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, zahušťovadla, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Kaše je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Hotová mléčná kaše ve skleničce se hodí jako večeře na doma i na cesty. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotová mléčná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • důkladně zasytí před spaním
  • bez barviv, aromat, zahušťovadel a konzervačních látek
  • neobsahuje přidaný cukr
  • obsahuje lepek

Složení

Odtučněné mléko* 65 %, pitná voda, sušenky* 6 % (pšeničná mouka, hroznová šťáva z koncentrátu, palmový olej), rýžový škrob *, kukuřičný olej, cukr*, antioxidant: kyselina L-askorbová, vitamin B1 (Thiamin).

*z ekologického zemědělství, BIO certifikační autorita: DE-ÖKO-003

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Může být podávaná studená (při pokojové teplotě) nebo otevřenou skleničku, případně potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Nechcete-li spotřebovat celý výrobek najednou, oddělte si část do mističky. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění

Neotevřené balení skladujte do max. 25°C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7°C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.