Allnature Auricularia Jidášovo ucho 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Auricularia neboli jidášovo ucho má široké spektrum účinku, které využívá hlavně tradiční čínská medicína. Obsahuje bílkoviny, minerály, vitaminy skupiny B, vlákninu a polysacharidy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108195

Auricularia je hojná jedlá houba rostoucí převážně na větvích bezu černého, ale i na dřevě listnatých stromů ve vlhčích lesích. U nás je známá spíše pod názvem Jidášovo ucho. Hodí se do polévek, rizota a zejména do čínských a japonských jídel. Je oblíbená v tradiční čínské medicíně.

Auricularia, neboli Jidášovo ucho, vyniká svým obsahem bílkovin, minerálů, vitaminů skupiny B a vlákniny. Obsahuje zejména draslík a vápník, v menším množství také fosfor, hořčík a sodík. B-vitaminy jsou důležité pro udržení dobrého stavu našich vlasů, nehtů a pokožky.


Dávkování

Užívejte 2-3 tobolky denně, 5 dní v týdnu a 2 dny pauza nebo 3 týdny a 1 týden pauza. Doporučujeme užívat 20 minut před jídlem, zapijte neperlivou vodou nebo čajem.

Složení

Extrakt z plodnice Auricularia auricula-judae (Jidášovo ucho) v želatinových kapslích.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.