Potraviny a nápoje

Allnature Cizrna BIO 500 g

Značka: ALLNATURE

Allnature Cizrna BIO je vhodná pro veganské a vegetariánské pokrmy. Výborná je především vařená cizrna, kterou lze přidat do salátů, polévek či omáček.

55

Cena za 1 kg: 110,00 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Allnature Cizrna BIO 500 g

50123984

Úvod

Cizrna, často označována jako římský hrách, je oblíbená především pro své všestranné využití. Allnature Cizrna BIO pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství, a zachovává si tak maximální množství živin. Nechybí v ní cenné minerální látky, jakými jsou například zinek, draslík, hořčík nebo železo, vitamíny skupiny B, vláknina nebo bílkoviny. I proto je cizrna častou součástí vegetariánských a veganských jídelníčků. Výborná je především vařená cizrna, kterou je možné přidat do salátů, polévek, omáček nebo ji lze použít jako přílohu. Z cizrny se vyrábí mouka, která se využívá k výrobě falafelu.

Hlavní vlastnosti:

  • potravina vhodná pro veganské a vegetariánské pokrmy
  • skvělý zdroj vitamínů a minerálních látek
  • velmi pestré využití

Složení

100% BIO Cizrna


Použití

Cizrnu přeberte a namočte do vody na cca 8-12 hodin, ideálně přes noc. Před vařením důkladně propláchněte a ve vodě vařte do měkka cca 40-60 minut. Doba vaření je závislá na délce namáčení a čerstvosti cizrny. Během vaření sbírejte pěnu z povrchu.


Upozornění

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sezamu a skořápkových plodů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.