Allnature Medvědice lékařská bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Bylinné kapky s extraktem medvědice lékařské, která příznivě ovlivňuje činnost močového měchýře a ledvin a napomáhá přirozené obranyschopnosti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114394

Medvědice lékařská (Arctostaphylos uva-ursi), u nás velmi vzácný, stálezelený keř, pomáhá již po dlouhá staletí lidem trpícími urologickými potížemi. Roste v místech, kde se vyskytují medvědi, pro které je oblíbeným pokrmem, zvláště její bobule. Lidově se nazývá také hrozník, kostrhounek, medvědí hrozen nebo lesní ostružina. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek např. fenolové glykosidy, třísloviny, flavonoidy, silice či kyselinu mravenčí a citronovou.

Medvědice lékařská podporuje normální činnost močového měchýře i ledvin, pomáhá udržovat normální hladiny cukru v krvi a pozitivně ovlivňuje přirozenou obranyschopnost celého organismu. Působí jako antioxidant.

 


Dávkování

Užívejte 2–3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek). Bylina je účinná pouze v alkalické moči.

Složení

100–200 mg extraktu medvědice, 12,5–25 mg vitamin C v jedné dávce (1-2 ml). 

Voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Medvědice lékařská list (Arctostaphylos uva-ursi) standardizovaný extrakt - 10 g/100 ml, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Upozornění

Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.