Pharma Activ AloeVeraLife 2+1 3x1000 ml

Doplněk stravy

Aloe vera napomáhá čištění a detoxikaci organizmu. Podporuje přirozenou imunitu a působí jako antioxidant. Získává se z dužiny  zcela dozrálých listů.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Pharma Activ v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
439 ušetříte 56 Kč

Původní cena 495 Kč , sleva 11%

Nejnižší cena před slevou: 495 Kč

Cena za 1 litr: 146 Kč

O produktu

50114729

AloeVeraLife je získávána z čerstvých, zcela dozrálých listů aloe. Lisování šťávy pouze ze samotné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy. Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Aloe vera podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Napomáhá čištění a detoxikaci organizmu a působí jako antioxidant. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje. Výhodné balení 2+1.

Hlavní vlastnosti:

  • Aloe vera podporuje přirozenou imunitu
  • Aloe vera pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • Aloe vera napomáhá čištění a detoxikaci organizmu
  • Aloe vera přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • Aloe vera má příznivý vliv na normální stav pokožky

Dávkování

50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Po otevření uchovávejte v chladu po dobu maximálně 1 měsíce. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně.

Složení

Šťáva z aloe (Aloe vera) – 99,7 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.