Alpikol sirup na podporu imunity

Doplněk stravy

Sirup s beta-glukanem, extraktem z kořene afrického muškátu a extraktem z bezu černého, který příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111057

Zdravá imunita. Čistě přírodní Alpikol sirup obsahuje unikátní kombinaci beta-glukanu s mimořádně vysokou čistotou až 85 %, extraktu z bezu černého a extraktu z kořene afrického muškátu.

  • Extrakt z bezu černého (Sambucus nigra) napomáhá přirozené obranyschopnosti a normální funkci dýchacího systému. Působí jako antioxidant. 
  • Yestimun® Beta-glukan je silný přirozený buněčný extrakt z kvasinek Saccharomyces cerevisiae

Alpikol sirup doporučujeme zejména při sezónních onemocněních způsobených nachlazením. Je vhodný pro děti od 3 let věku a dospělé. Neobsahuje syntetická barviva ani příchutě.

 


Dávkování

Děti od 3 do 12 let užívají 5 ml 2x denně. Děti od 12 let a dospělí užívají 15 ml 1x denně.

 

Složení

Invertní cukrový sirup; standardizovaný extrakt z plodu bezu černého (Sambucus nigra) až na 10% polyfenolových sloucenin; regulátor kyselosti: kyselina citronová; betaglukan Yestimun® z kvasinek Saccharomyces cerevisiae -  standardizovaný extrakt až na 85% glukanu 1,3 / 1,6 D; přírodní malinové aroma; extrakt z kořene afrického muškátu (Pelargonium sidoides); malinový prášek (0,13%).

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pro zdraví je důležitá pestrá strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte láhev v chladničce a spotřebujte do 2 týdnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.