AND Tlakoměr UA 767S elektronické zařízení pro měřění tlaku

Zdravotnické prostředky

Značka: AND
Změřte si tlak jednoduše za pomoci pažního teploměru UA 767S. Přístroj disponuje autmoatickým provozem, velkým displejem a jednoduchým ovládáním za pomoci jediného tlačítka. Uloží vám až 60 posledních měření.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101702

Tlakoměr je užitečnou pomůckou v každé domácnosti. Pořiďte si automatický pažní tlakoměr s klinicky testovaným algoritmem. Přístroj vyniká především vysokou přesností měření a velkým, přehledným a snadno čitelným displejem. Jeho ovládání je jednoduché, bez obtíží jej zvládne skutečně každý za pomoci jediného multifunkčního tlačítka. Změří bez obtíží klidový, ale i nepravidelný puls IHB a zobrazí vám na displeji frekvenci výskytu IHB.

Paměť pro 60 měření

Zařízení disponuje kapacitou pro 60 posledních měření, které vždy opatří datem a časem, abyste se k nim mohli vracet a porovnávat údaje. Kromě toho udělá i průměr ze všech uložených údajů a výsledky vám ukáže i v barevné klasifikaci podle WHO (Světové zdravotnické organizace). Tlakoměr dokáže rozpoznat, zda je manžeta správně nasazená, v opačném případě vás upozorní signalizací. V balení naleznete mažetu velikosti M, která je vhodná pro obvod zápěstí od 22 do 32 c. Lze dokoupit také kompatibilní manžetu velikosti L určenou pro obvod od 31 do 45 cm.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.