Anginal se šalvějí a lékořicí 16 tablet

Doplněk stravy

Značka: ANGINAL
Doplněk stravy s bylinnými extrakty a vitaminem C, který podporuje imunitu. Obsahuje šalvěj a lékořici, které podporují normální funkci dýchacích cest i normální trávení.
Skladem na e-shopu
95

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50005107

Doplněk stravy s bylinnými extrakty a vitaminem C, který podporuje imunitu. Anginal tablety k rozplynutí v ústech obsahují šalvěj a lékořici, které podporují normální funkci dýchacích cest i normální trávení. Šalvěj osvěžuje dech a zpříjemňuje pocit v ústech.

Hlavní vlastnosti:

  • šalvěj a lékořice napomáhají k normální činnosti dýchacích cest
  • šalvěj a lékořice podporují normální trávení
  • šalvěj osvěžuje dech a zpříjemňuje pocit v ústech
  • vitamin C podporuje imunitu a působí jako antioxidant
  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Dospělí: každé 3 hodiny 1 tabletu (maximálně 6 tablet denně) rozpustit v ústech. Děti od 10 let: 1 až 1 tabletu každé 4 hodiny (maximálně 5 tablet denně). Děti 3-10 let: 1 tablety každé 4 hodiny (maximálně 3 tablety denně). Nechte zvolna rozplynout v ústech.

Složení

Rostlinné extrakty z šalvěje a lékořice. Plnidlo (sorbitol), kyselina askorbová (vitamin C), protispékavá látka (stearan hořečnatý), zpevňující látka (hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt natě šalvěje lékařské, extrakt kořene lékořice lysé, menthol, eukalyptový olej, protispékavá látka (koloidní oxid křemičitý).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není vhodný pro děti do 3 let. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.  Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.