Astrid SUN Jemný dětský krém na opalování OF 30 100% minerální filtr 100 ml

Kosmetika

Značka: ASTRID
Astrid SUN Jemný dětský krém na opalování OF 30 poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB paprsky. Je vysoce voděodolný a obsahuje 100% přírodní minerální filtry.
Skladem na e-shopu
195

O produktu

50135738

Vysoce voděodolný Astrid SUN Jemný dětský krém na opalování s OF 30 poskytuje vysokou ochranu před slunečními paprsky. Snadno se roztírá, vstřebává a zanechává sametově hebkou pokožku bez mastného filmu. Obsahuje 100% minerální filtry, které pomáhají minimalizovat její možné podráždění a zarudnutí. Zklidňující D-panthenol a antioxidační komplex (beta-karoten a vitaminy A, E, F) zabraňuje působení volných radikálů a podporuje přirozenou hydrataci pleti. 82 % ingrediencí přípravku je přírodního původu. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením, SPF 30
  • antioxidační účinek
  • 100% minerální filtry
  • 82 % složek přírodního původu
  • bez mastného filmu

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci, vyhýbejte se zejména přímým slunečním paprskům. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.