Atopona 40 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem ligninu, který má vysokou sorpční kapacitu a laktitolu, který působí jako prebiotikum. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
189

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50121437

Kombinace silného enterosorbentu ligninu a moderního prebiotika laktitolu. Lignin je přírodní polymer, který je schopen na sebe vázat těžké kovy (olovo, kadmium, rtuť), další chemické látky a toxiny. Laktitol (tzv. cukerný alkohol) se ve farmacii používá jako prebiotikum (nestravitelná složka potravy).


Dávkování

Dospělí a děti od 10 let užívají 2x denně 1 tabletu alespoň 1 hodinu před jídlem. Děti od 3 do 10 let užívají 2x denně ½ tablety 1 hodinu před jídlem.

Složení

Aktivní látky: hydrolyzovaný lignin 800 mg, laktitol 140 mg. Pomocné látky: povidon (S), sodná sůl kroskarmelózy (S), talek (PL), stearan hořečnatý (PL), oxid křemičitý (PL), mikrokrystalická celulóza (PL).

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let (pokud lékař nerozhodne jinak). Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek je vhodný i pro těhotné, diabetiky a celiaky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě 15-25 °C. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.