Balerina Nanorespirátor PFHM931 FFP2 NR vzor č. 999 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: BALERINA
Balerina Nanorespirátor PFHM931 FFP2 NR je zdravotnický prostředek s excelentní filtrační účinností a dobrou prodyšností. Zachycuje částice o velikosti viru SARS-CoV-2.
Skladem na e-shopu
35

O produktu

50131537

Certifikovaný respirátor třídy FFP2 vyrobený v České republice. Balerina Nanorespirátor PFHM931 FFP2 NR je tvořený nanomembránou, která má excelentní filtrační účinnost. Je odolný vůči vydechovaným kapénkám a zachycuje částice o velikosti viru SARS-CoV-2. Respirátor je výborně prodyšný a v kombinaci s jeho speciálním tvarem „fish-type“ (rybička) poskytuje maximální komfort. Aby co nejlépe přiléhal k horní části tváře, je vybaven flexibilním páskem přes nos. Nanorespirátory Balerina vynikají pestrou paletou vzorů – slaďte si barvu respirátoru s oblečením nebo jen s Vaší náladou! Vzor č. 999 – bílý.

Opakované použití

Běžný filtrační materiál, který zachycuje částice díky elektrostatickému náboji, při zvlhnutí ztrácí účinnost. Oproti tomu nano pomůcky fungují díky velice jemné síti vláken, takže vlhkost z vydechovaného vzduchu nemá na jejich filtrační schopnosti vliv. Filtrační účinnost tohoto respirátoru neklesá ani po 40 hodinách používání. Kromě kvalitní ochrany je tak dalším benefitem nanorespirátorů Balerina finanční úspora i snížení vyprodukovaného odpadu.

Hlavní vlastnosti

  • zdravotnický nanorespirátor FFP2
  • zachytí 99 % částic o velikosti 120 nanometrů (SARS-CoV-)
  • plně certifikovaný dle EN149
  • s flexibilním páskem přes nos
  • dobře přiléhá k obličeji
  • výborná prodyšnost
  • vyrobeno v ČR

Vyrobeno v České republice

Otestování všech modelů za účelem posouzení shody s požadavky platné legislativy bylo provedeno v akreditovaných laboratořích. Respirátory splňují nejpřísnější požadavky mikrobiální čistoty a zdravotní nezávadnosti – nejsou cytotoxické, nedráždí pokožku a nemají senzibilizační potenciál. Respirátory řady Balerina jsou plně certifikovány dle EN149. Zavedený systém managementu kvality, pro vývoj a výrobu roušek a respirátorů, odpovídá normě ISO 9001:2015 + certifikát DEKRA.


Použití

Doporučený způsob ošetření: UV-C sanitizační box či takzvanou věšáčkovou metodou (mezi jednotlivými použitími uložte respirátor na 4 dny v suchu a čistotě).

Upozornění

Před použitím se ujistěte se, že respirátor není poškozen. Některé sestřihy vousů mohou snižovat účinnost respirátoru.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.