BEBELO MILK 1 600 g

Kojenecká výživa počáteční

Značka: BEBELO
BEBELO MILK 1 je počáteční kojenecká mléčná výživa pro miminka od narození do 6 měsíců. Vyvážené složení s obsahem DHA se maximálně podobá mateřskému mléku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
199

Cena za 100 g: 33 Kč

O produktu

50126330

banner

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku. BEBELO MILK 1 je mléko určené pro miminka od narození do 6 měsíců života, pokud nemohou být kojena. Nabízí komplexní a vyvážené složení, které se maximálně podobá mateřskému mléku a zohledňuje specifické nároky kojenců na výživu. Obsahuje bakterie mléčného kvašení Bifidobacterium lactis, které jsou podobné bakteriím přirozeně se vyskytujícím v mateřském mléce a trávicím traktu plně kojených dětí. Mléka Bebelo neobsahují palmový olej.

Hlavní vlastnosti:

 • komplexní a vyvážené složení
 • s bakteriemi mléčného kvašení
 • obsahuje DHA*

Složení

Složení – složky rekonstituovaného výrobku: demineralizovaná sušená syrovátka (z mléka), rostlinné tuky (slunečnicový olej, kokosový olej, řepkový olej, sójový olej), odstředěné mléko, maltodextriny, minerály (fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, síran hořečnatý, hydroxid draselný, chlorid sodný, síran hořečnatý, hydroxid draselný, chlorid vápenatý, mikroenkapsulované železo (kukuřičný škrob, difosforečnan železitý, slunečnicový lecitin), síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran měďnatý, síran manganatý, citrát vápenatý), rybí olej (mléko, sója), olej z Mortierella alpina (mléko), emulgátor (sójový lecitin), cholinchlorid, L-fenylalanin, vitaminy (L-ascorbát sodný, nikotinamid, DL-alfa-tokoferol, D-pantothenát vápenatý, retinyl-palmitát, fytomenadion, thiamin-hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin), antioxidanty (askorbylpalmitát, tokoferoly) (sója), taurin, nukleotidy (cytidin- 5-monofosforečnan, uridin-5 monofosforečnan, adenosin-5- monofosoforečnan, inosin-5- monofosofrečnan, guanosin-5-monofosforečnana), L-tryptrofan, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis, 108 CFU/100 g prášku v okamžiku výroby), inositol, L-karnitin. Alergeny: mléko, rybí olej, sója. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout na teplotu přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku.
 • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Uzavřete lahev a důkladně protřepejte ve svislé i vodorovné poloze, aby se prášek rozpustil.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Stravu připravujte bezprostředně před podáváním. Nespotřebovanou dávku zlikvidujte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

BEBELO MILK 1 600 g aa

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 1 zarovnaná odměrka = 4,5 g prášku.

Věk kojence   0-4 týdny 1-2 měsíce 2-3 měsíce 3-4 měsíce 4-6 měsíců
Příprava 1 dávky  Voda 90 ml 120 ml 150 ml 180 ml 210 ml
Počet odměrek 3 4 5 6 7
Počet doporučených dávek na 24 hodin 6-8 6-7 5-6 4-5 4-5

Upozornění

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození do 6 měsíců, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

BEBELO MILK 1 600 g a

*Obsahuje DHA jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou stravu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.