Bella Baby Happy Maxi 8-18 kg dětské pleny 46 ks

Péče o dítě

Značka: BELLA
Bella Baby Happy Maxi dětské pleny jsou vybaveny novým speciálním systémem pružných prvků, které spolu s anatomickým absorpčním jádrem zajišťují dítěti maximální pohodlí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
311

O produktu

50130325

Bella Baby Happy Maxi 8-18 kg dětské pleny jsou vybaveny novým speciálním systémem pružných prvků, které spolu s anatomickým absorpčním jádrem zajišťují Vašemu dítěti maximální pohodlí. Perfektně přiléhají k tělu děťátka a jsou vysoce savé a jemné. Děťátko se může pohybovat bez omezení, jeho citlivá pokožka je chráněná před podrážděním a opruzeninami. New Flexi Fit je sestava elastických prvků, které přispívají k celkové pružnosti pleny. Plena se tak lépe přizpůsobí tělíčku dítěte. Přebalování je snazší a děťátko má pohodlí a svobodu pohybu.Plenky se díky suchým zipům přizpůsobí a netlačí na bříško.

Hlavní vlastnosti:

  • technologie Air Flow zaručuje prodyšnost plenky
  • chrání pokožku před opruzením a podrážděním
  • New Flexi Fit zajišťuje děťátku pohodlí a svobodu pohybu
  • plenky se díky suchým zipům přizpůsobí a netlačí na bříško
  • díky netkané textilii Quick Dry je pokožka děťátka suchá

Složení

Vysoká kvalita a bezpečnost plen Happy byla potvrzena dermatologickými testy. Složení plenek: polypropylene, polyester, celulóza, superabsorbent, elastomerní příze, pojiva.

  • 0 % perfume– pleny Happy jsou bez parfemace
  • 0 % chlorine– pleny Happy neobsahují materiál bělený škodlivým elementárním chlórem
  • 0 % latex– pleny Happy neobsahují latex, který může způsobovat podráždění u osob citlivých na tuto látku

Použití

Před použitím je velmi důležité plenku aktivovat. Aktivace načechrá absorpční jádro, které je původně stlačené, a zvedne stojící manžety, které zabraňují postrannímu úniku. Plenku uchopte a několikrát roztáhněte, pak ji podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte a vytvořte tkz. korýtko. Plenku umístěte mezi nohy děťátka, ubezpečte se, že těsně přiléhá k tělu a zafixujte ji na těle dítěte pomocí elastických suchých zipů. Plenka je určena k jednorázovému použití, použitou plenku vhoďte do koše.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.