Pharma Activ Beta Glukan Forte vitamín C a zinek 60 kapslí 1+1

Doplněk stravy

Doplněk stravy poskytující ke každodenní stravě dávku beta glukanu, vitamín C a zinek. Vitamín C a zinek podporují imunitu a působí jako antioxidanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114731

Podpořte svou imunitu v období oslabení organizmu nebo když čelíte zvýšené psychické či fyzické zátěži. Pharma Activ Beta Glukan Forte je doplněk stravy poskytující ke každodenní stravě dávku beta glukanu, vitamín C a zinek. Vitamín C a zinek mají příznivý vliv na správnou funkci imunitního systému. Napomáhají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Výhodný set 1+1.


Dávkování

1 kapsle 1-2x denně před jídlem. Zapijte sklenicí vody.

Složení

Yestimun® beta-glukan 1,3/1,6 D, želatina (obal kapsle), kyselina L-askorbová (vitamín C), citrát zinečnatý (zinek). Doporučená denní dávka 2 kapsle obsahuje: beta-glukan 1,3/1,6D 340 mg, vitamín C 60 mg (75 %)*, zinek 9 mg (90 %)*.* % referenční hodnoty příjmu.

Upozornění

Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z látek ve složení produktu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.