Bioaktivní Červená Rýže Extrakt 60 tablet

Doplněk stravy

Extrakt z červené fermentované rýže s obsahem monakolinu K, který pomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu v krvi. Určeno pro dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113550

Přirozenou cestou ke zdravé hladině cholesterolu v krvi. Přípravek Bioaktivní Červená Rýže Extrakt obsahuje čistý prášek z červené rýže, která je fermentovaná kvasnicemi Monascus purpureus. Červená fermentovaná rýže je bohatá na monakolin K, nenasycené mastné kyseliny a fytosteroly. Monakolin K z červené fermentované rýže přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 10 mg monakolinu K z přípravků z červené fermentované rýže). Červená rýže je oblíbená pro svou chuť a běžně používaná v asijské kuchyni.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně během jídla.

Složení

Prášek z červené fermentované rýže 315 mg, z toho je monakolin K (3%) 10 mg jedné tabletě.

Prášek z červené fermentované rýže (Monascus purpureus), plnidlo: mikrokrystalická celulóza (E 460),
protispékavá látka: fosforečnan vápenatý (E 341), lešticí látka: hydroxypropylmethylcelulóza (E 464), barvivo: oxid titaničitý (E 171), zpevňující látka: oxid křemičitý (E 551), barvivo: oxidy a hydroxidy železa (E 172), zpevňující látky: talek (E553b), polyethylenglykol (E 1521), stabilizátor: hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby užívající hypolipidemika a osoby s onemocněním ledvin, jater a se svalovými poruchami. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.