Bioaktivní Q10 Uniqinol 100 mg 30 kapslí

Doplněk stravy

Obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolizmu. Dále obsahuje koenzym Q10 ve formě ubiquinolu („aktivního” Q10).

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50057090

Bioaktivní Q10 Uniqinol obsahuje koenzym Q10 ve formě ubiquinolu (redukovaný Q10), ze kterého mohou mít prospěch starší osoby a jedinci se zhoršenou funkcí zažívání, kteří mají nižší schopnost vstřebávat koenzym Q10.

Bioaktivní Q10 Uniqinol je vyráběn podle farmaceutických standardů. Díky patentovanému výrobnímu postupu je zajištěno, že se krystaly Q10 v olejové matrici, uchovávané ve světlo nepropustných želatinových kapslích zabalených v blistrech, zcela rozpustí.

Bioaktivní Q10 Uniqinol dále obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolizmu.


Složení v 1 kapsli:
koenzym Q10 (ubiquinol) 100 mg, vitamin C 12 mg

Obsah v 1 kapsli:   % doporučené denní dávky:
koenzym Q10 (ubiquinol) 100 mg není stanovena
vitamin C 12 mg 15%

Dávkování:
Dospělí a děti od 12 let věku 1 kapsle za den. Kapsle užívat celé, během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Není určeno pro děti do 12 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Uskladnění:
Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 °C) mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí!
Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

Složení:
plnidlo: kokosový olej, obal kapsle: želatina, aktivní složka: koenzym Q10 (Ubiquinol),  zvlhčující látka: glycerol (E 422), barvivo: amoniakový karamel (E 150c), zvlhčující látka: purifikovaná voda, vitamin: kyselina L-askorbová, antioxidant: kyselina L-askorbová (E 300), zahušťovadlo: oxid křemičitý (E 551),

antioxidant: směs tokoferolů (E 306)

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Balení:
30 kapslí

Zdroj: www.pharmanord.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.