Kosmetika

Bioalis Krém s kozím kolostrem 50 g

Značka: BIOALIS

Bioalis krém je jedinečný díky obsahu kozího kolostra, které svými aktivními látkami zvláčňuje a zjemňuje problémovou pokožku dětí i dospělých.

Akce 1 + 1 Při nákupu tohoto produktu získáte druhý ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Bioalis Krém s kozím kolostrem 50 g

50108331

Úvod

Krém s kozím kolostrem je vhodný především na suchou, drsnou a šupinkující se kůži celého těla, která může provázet např. atopický ekzém nebo lupénku. Krém má jemnou a hladkou konzistenci, snadno se roztírá a dobře vstřebává, je určen k celodenní péči o pokožku dětí i dospělých. Dermatologicky testováno.

Použití:

Malé množství krém naneste na postižená místa, můžete opakovat 3x – 4x denně, nebo podle potřeby nebo dle doporučení lékaře či lékárníka. Bioalis krém je možné používat dlouhodobě.

V případě přecitlivělosti na složky přípravku nebo déletrvající kontaktní reakci na přípravek přerušte aplikaci a o dalším užívání se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Goat colostrum, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Phenoxyethanol, Decylene Glycol, Propylene Glycol

Upozornění:

Přípravek je určen k vnějšímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. V případě požití ihned vyhledejte lékařskou pomoc!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.