844 909 909|info@drmax.cz

Biofficina Toscana Šamponový koncentrát pro objem vlasů 150ml

Biofficina Toscana Šamponový koncentrát pro objem vlasů 150ml

50096983
Kosmetika
229 Kč
Při nákupu produktů Biofficina Toscana v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH, získáte NAVÍC citrónový krém pro péči o rty 15ml v hodnotě 189 Kč za 0,01 Kč vč. DPH. Akce plati do 30.4.2018 nebo do vyprodání zásob 

Šamponový koncentrát pro dodání objemu. Chrání objem vlnitých, kudrnatých a jemných vlasů.

Podrobné informace o produktu

Obsahuje povrchově aktivní látky na rostlinné bázi pro ochranu před antioxidanty a dodává vlasům objem. Obsahuje cílené organické extrakty včetně extraktů z citrusů se specifickými vlastnostmi pro zvětšení objemu, které jsou spojeny s antioxidačním účinkem Uviox®-Oleox®, s organickými toskánskými surovinami pro ochranu vlasů před oxidačním stresem.
Jemná ovocně-květinová vůně (esence certifikovaná ICEA)

Aktivní složky: Povrchově aktivní látky na rostlinné bázi; Uviox®-Oleox®; organické extrakty z pomeranče, citrónu, smilu, jalovce a myrty.

Složení: Voda [voda], Lauryl glukosid, Disodium kokoamphodiacetát, Kokoyl sarkosinát sodný, Myristyl laktát, Hydrolyzované plody hroznového vína*, Hydrolyzované plody oliv*, Extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (pomeranč)*, Extrakt z kůry cedrátu (citrón)*, Extrakt ze smilu italského*, Extrakt z plodů jalovce obecného*, Extrakt z myrty obecné*, Glycerin, Tetrasodium glutamát diacetát , Benzylalkohol, Parfém [vůně], Fenethylalkohol, Propanediol, Undecyl alkohol.
*z ekologického zemědělství

Obsah: 150ml

Parametry produktu

Značka Biofficina toscana Použiji na Vlasy
Forma Šampón EAN 8003140490474

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.