Biomedica HopsVital 40 tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOMEDICA
Biomedica HopsVital obsahuje komplex vitaminů skupiny B a výtažek z chmele ke zklidnění organizmu a podporu zdravého spánku.
Skladem na e-shopu
205

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50134372

Doplněk stravy s vitaminy skupiny B a výtažkem z chmele ke zklidnění organizmu a podporu zdravého spánku. Biomedica HopsVital obsahuje komplex vitaminů B, které jsou důležité pro normální činnost nervové soustavy (B3 a B6) a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání (B2 – riboflavin, B3 – niacin, B5 – kyselina pantothenová, B6 – pyridoxin a B9 – kyselina listová). Chmel je bylina se zklidňujícími účinky. Příznivě ovlivňuje činnost nervové soustavy a napomáhá klidnému spánku. Přípravek má formu tablet se postupným uvolňováním aktivních látek.

Hlavní vlastnosti

  • chmel napomáhá normální činnosti nervové soustavy, má zklidňující účinky a příznivě ovlivňuje spánek
  • vitamíny B1, B2, B3, B5 a B6 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
  • vitamíny B2, B3, B5, B6 a B9 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin B6 podporuje normální funkci imunitního systému
  • vitaminy B3 a B6 přispívají k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Extrakt ze šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus), hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, polydextróza, nikotinamid, polyvinylpyrrolidon, talek, stearan hořečnatý, D-pantothenan vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určené pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.