Biomedica MenoPrima Bella 120 tablet + dárek Krém s antarcticinem 75 ml

Doplněk stravy

Značka: BIOMEDICA
MenoPrima Bella je nehormonální přípravek pro ženy s jedinečnou kombinací čtyř bylinných extraktů, které působí blahodárně v období klimakteria + dárek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118032

Nehormonální přípravek pro ženy s jedinečnou kombinací čtyř extraktů bylin, které působí blahodárně v období klimakteria. MenoPrima Bella obsahuje šalvěj lékařskou, anděliku čínskou, řeřichu peruánskou a speciálně upravený chmel otáčivý. Toto inovativní zpracování chmele výhradně pro farmaceutické účely má za úkol umožnit všem ženám, které se potýkají s nepříjemnými příznaky menopauzy umožnit komfortnějšímu a klidnějšímu prožití tohoto období. Navíc je obohacen o vitamin B6 (pyridoxin), který přispívá k regulaci hormonální aktivity. Dárek pleťový denní krém s antarcticinem na jemné vrásky.

Hlavní vlastnosti:

  • šalvěj podporuje hormonální rovnováhu a menopauzální komfort
  • andělika podporuje normální činnost urogenitálního systému žen a přispívá k osvěžení těla
  • řeřicha přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví a podporuje vytrvalost a vitalitu
  • chmel má uklidňující účinky a přispívá k dobrému spánku a menopauzálnímu komfortu
  • vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

1 tableta 2x denně. 

Složení

MenoPrima Bella (doplněk stravy): Mikrokrystalická celulosa, extrakt z chmele otáčivého (obsahuje 8-prenylnaringenin) 350 mg (40 μg), hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý, extrakt z řeřichy peruánské - Maca 10mg, extrakt ze šalvěje lékařské 10mg, extrakt z anděliky čínské 10mg, oxid hořečnatý, resveratrol 6mg, pyridoxin hydrochlorid 1,4mg (100 % RHP*), potah: hydroxypropylcelulosa, hydroxypropylmethylcelulosa, talek, oxid titaničitý, červený a žlutý oxid železa. *RHP = Refereneční hodnota příjmu.

Denní krém obsahuje antarcticín, vitamín E a pantenol.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků a mrazem. Ukládat mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.