Bonedere Express redukční program 18 ks

50112844

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

999

O produktu

Být o krok blíž ideální postavě už nemusí být jen sen. Věděli jste, že díky optimálnímu poměru cukrů, tuků a bílkovin v přijímané potravě je lidské tělo schopno změnit svůj metabolismus a začít zcela přirozeně spalovat uložené tuky?

Efektivní způsob redukce hmotnosti

Zvýšení příjmu bílkovin a současné snížení příjmu cukrů a tuků je při redukci tělesné hmotnosti jednou z nejperspektivnějších metod. Proto byla vyvinuta hypeproteinová strava Bonedere express, která je nejen chutná, ale i účinná. Jedná se o redukční program, který vám pomůže zbavit se několika kilogramů nadváhy v rekordně krátké době.

Složení:

18 porcí chuťově atraktivních proteinových pokrmů, které byly navrženy tak, aby splnily všechny požadavky klientů, kteří dbají na zdravý životní styl. Všechna jídla disponují vysokým obsahem proteinů, nízkým obsahem cukru a tuků, s vitamíny:

4x Krém s drůbeží příchutí

3x Hráškový krém

3x Ovesná kaše s příchutí jablka a skořice

3x Dezert s meruňkovou příchutí

2x Boloňské špagety

2x Křupavá tyčinka s příchutí čokolády

1x Čokoládovo-karamelové müsli

Použití:

Instantní směsi rozmíchejte s vodou a lehce přihřejte v mikrovlnné troubě. Dezert vychlaďte v lednici. Můžete použít 3-4 pokrmy denně.

Upozornění:

Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobek je určený pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud je výrobek konzumován jako součást nízkoenergetické diety, řiďte se doporučeními odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min 1,5 l vody/den). Nepřekračujte doporučené dávkování.

Parametry
EAN 8594197520011