Bonedere Express redukční program 18 ks

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

O produktu

Být o krok blíž ideální postavě už nemusí být jen sen. Věděli jste, že díky optimálnímu poměru cukrů, tuků a bílkovin v přijímané potravě je lidské tělo schopno změnit svůj metabolismus a začít zcela přirozeně spalovat uložené tuky?

Efektivní způsob redukce hmotnosti:

Zvýšení příjmu bílkovin a současné snížení příjmu cukrů a tuků je při redukci tělesné hmotnosti jednou z nejperspektivnějších metod. Proto byla vyvinuta hypeproteinová strava Bonedere express, která je nejen chutná, ale i účinná. Jedná se o redukční program, který vám pomůže zbavit se několika kilogramů nadváhy v rekordně krátké době.

Složení

18 porcí chuťově atraktivních proteinových pokrmů, které byly navrženy tak, aby splnily všechny požadavky klientů, kteří dbají na zdravý životní styl. Všechna jídla disponují vysokým obsahem proteinů, nízkým obsahem cukru a tuků, s vitamíny:

4x Krém s drůbeží příchutí

3x Hráškový krém

3x Ovesná kaše s příchutí jablka a skořice

3x Dezert s meruňkovou příchutí

2x Boloňské špagety

2x Křupavá tyčinka s příchutí čokolády

Použití

Instantní směsi rozmíchejte s vodou a lehce přihřejte v mikrovlnné troubě. Dezert vychlaďte v lednici. Můžete použít 3-4 pokrmy denně.

Upozornění

Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobek je určený pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud je výrobek konzumován jako součást nízkoenergetické diety, řiďte se doporučeními odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min 1,5 l vody/den). Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.