Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Cedr 10 ml

  • Esenciální olej Cedr je 100% organický olej vysoké kvality získaný parní destilací. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp, i k péči o pokožku.
225 ušetříte 60 Kč

Původní cena 285 Kč, sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 285 Kč

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Cedr 10 ml

50130727

Úvod

Přírodní cedrová silice povznáší smysly příjemně živou dřevitou vůní. Booming Bob Esenciální olej Cedr je organický olej vysoké kvality získaný parní destilací. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp, i k péči o pokožku, například ke zklidnění pleti po holení. Skvěle se hodí: k bergamotu, cypřiši, kadidlu, levanduli, citronu, limetce, santalovému dřevu, pomeranči, eukalyptu, jalovci, zázvoru.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Maroko

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Cedrus atlantica (Cedarwood).


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.