Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Máta peprná 10 ml

  • Booming Bob Esenciální olej Máta peprná je organický olej vysoké kvality získaný parní destilací z listů rostliny. Je vhodný pro aromaterapii i ke chladivé masáži pokožky.
219 ušetříte 56 Kč

Původní cena 275 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 275 Kč

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Máta peprná 10 ml

50130717

Úvod

Výrazná bylinková vůně přírodní mátové silice zanechává pocit chladivého osvěžení, povzbudí a přiměje nás znovu se pořádně nadechnout. Booming Bob Esenciální olej Máta peprná je organický olej vysoké kvality získaný parní destilací z listů rostliny. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp i ke chladivé masáži pokožky. Skvěle se hodí: bazalce, bergamotu, cedru, eukalyptu, citronu, limetce, borovici, zelené mátě, pomeranči, tymiánu, vanilce, čajovníku, jalovci.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Indie

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Mentha piperita (Peppermint), který přirozeně obsahuje Limonene.


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.