BRITA Marella XL Memo MX+ filtrační konvice 3,5 l bílá

Ostatní

Značka: BRITA
Filtrační konvice BRITA Marella Memo XL o celkovém objemu 3,5 l v bílé barvě vám zajistí chutnější a čistější vodu. Součástí balení je 1 ks filtru BRITA MAXTRAplus Pure performance.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

425
Dočasně nedostupné

O produktu

50133876

Chcete přeměnit vaši běžnou kohoutkovou vodu v čistější, zdravější a chutnější? Pohodlným řešením je filtrační konvice! Moderní a stylová, ultra velká konvice v bílé barvě využívá filtr BRITA MAXTRAplus Pure Performace, který odstraní z vody nejen hrubé nečistoty, ale také vodní kámen, těžké kovy, chlór, pesticidy a další látky negativně ovlivňující chuť vody. Celkový objem konvice je 3,5 l a objem přefiltrované vody je 2 l (objem spodní části konvice). Celý objem horní části konvice (1,5 l) se přefiltruje během 7 minut. Konturované ergonomické držadlo dobře padne do ruky a usnadňuje manipulaci i s plnou konvicí. Konvici můžete mít připravenou na stole, nebo ji umístit do dveří ledničky. Digitální ukazatel Brita Memo za vás ohlídá datum optimální výměny filtru.

Hlavní vlastnosti:

 • filtrační konvice vám zajistí čistější a chutnější kohoutkovou vodu
 • jedinečný systém MAXTA FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
 • praktické plnění jednou rukou díky odklopnému víčku
 • celkový objem 3,5 l
 • objem filtrované vody 1,5 l
 • ideální i pro početnější domácnost
 • lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou víčka)
 • balení obsahuje filtrační konvici s 1 filtrem BRITA MAXTRAplus Pure Performance

obr

Ryze přírodní technologie filtračního systému

Filtrační technologie filtrů BRITA Pure Performance MAXTRAplus je založena na ryze přírodní technologii: korpus filtru je vyroben z recyklovatelného plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Technologie MicroFlow zajistí opravdu skvělou chuť vody. Snadno tak v pohodlí domova získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, ale umožňuje také plné rozvinutí aroma a chuti vaší kávy nebo čaje, a je rovněž ideální pro zdravé vaření. Vaše spotřebiče chrání před usazováním vodního kamene a tím prodlužují jejich životnost.

Filtrační patrona BRITA MAXTRAplus Pure Performance: 

 • odstraní z kohoutkové vody nečistoty
 • vylepšuje chuť a vůni vody
 • redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen)
 • vhodná pro lokality s měkkou a středně tvrdou vodou
 • kapacita filtru je 100 l vody (vydrží až 4 týdny užívání)

img

Jak funguje filtrování vody s filtry BRITA Pure Performance MAXTRAplus?

Nefiltrovaná pitná voda vtéká přes vstupní otvor dovnitř filtru. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru, pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí. Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolnění drobných částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.