Canpol babies Newborn Baby Dudlík silikonový symetrický 0-6m 1 ks béžový

Péče o dítě

Dudlík Canpol babies z kolekce Newborn Baby má symetrickou silikonovou savičku. Průsvitné provedení s ventilačními otvory. Pro kojence 0-6 měsíců.
Skladem na e-shopu
64

O produktu

50124165

Kulatý dudlík se silikonovou savičkou pro kojence 0-6 měsíců. Šidítko Canpol babies z kolekce Newborn Baby je opatřeno otvory, které umožňují lepší proudění vzduchu kolem pusinky a snižují tak možnost podráždění pokožky. Pevný kroužek na dudlíku usnadňuje jeho podání dítěti a umožňuje připevnění řetízku nebo stužky.

Hlavní vlastnosti:

  • kulatý tvar
  • silikonová savička
  • ventilační otvory
  • neobsahuje BPA
  • 0-6 měsíců

Použití

Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Po vychladnutí vytlačte zbylou vodu z dudlíku. Před každým použitím dudlík důkladně umyjte v teplé vodě. Dudlík používejte maximálně 1-2 měsíce, pak jej z hygienických a bezpečnostních důvodů vyměňte za nový.

Upozornění

Před každým podáním dítěti zkontrolujte kvalitu dudlíku. Vyzkoušejte kvalitu gumičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách poškození dudlík ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Používejte pouze takové klipy a řetízky na dudlík, které odpovídají požadavkům normy EN12586. Nikdy nepřipevňujte dudlík na různé šňůrky, tkaničky či stužky oděvu. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.