Canvit BARF Salmon Oil pro psy a kočky 500 ml

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
5.0
Kvalitní za studena lisovaný olej z Norského lososa je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin. Skvělý k obohacení i dochucení krmné dávky.
Skladem na e-shopu
319

O produktu

50123081

Kvalitní za studena lisovaný olej z Norského lososa. Canvit BARF Salmon Oil pro psy a kočky je zcela přírodní doplněk stravy, který je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA, EPA a DPA. Lososový olej je ideálním doplňkem stravy pro výstavní jedince, dlouhosrsté psy i kočky i extrémně línající zvířata. Díky přirozené vůni a chuti je skvělý k dochucení krmné dávky pro psy i kočky se sníženým apetitem. Je vhodným doplňkem při krmení syrovou stravou BARF, granulemi, konzervami i doma připravované stravě. Neovlivňuje barvu srsti – nebarví bílou srst a u tmavé srsti nezpůsobuje reznutí.

Hlavní vlastnosti:

  • kvalitní za studena lisovaný olej
  • zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin
  • skvělý k obohacení i dochucení krmné dávky

Složení

100 % olej z lososů (15 % omega-3 mastných kyselin). Obsah tuku 100 %, kyselina eikosapentaenová (EPA) 2,5 %, kyselina dokosahexaenová (DHA) 3,5 %, kyselina dokosapentaenová (DPA) 1,5 %. Canvit BARF lososový olej neobsahuje barviva, dochucovadla ani umělá aromata.

Použití

Kočky a malí psy do 10 kg: 5 ml denně. Střední psy s váhou 20-40 kg: 10 ml denně. Velcí psy s váhou nad 40 kg: 15 ml denně. Olej se podává každý den zamíchaný do krmiva nebo přímo do tlamy. Pro optimální účinek podávejte minimálně 6-8 týdnů.

U koček a malých psů vydrží balení 500 ml 100 dní, u středních psů 50 dnů a u velkých plemen minimálně 30 dní.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.