Veterinární přípravky

Canvit Junior pro psy ochucený 100 tablet

Značka: CANVIT
Produktová řada: Veterinary Line
5.0
  • Komplex aktivních látek nezbytných pro zdravý vývoj, správný růst a krásnou srst + probiotika a probiotika pro zdravé zažívání. Pro štěňata a rostoucí psy.
169

O produktu: Canvit Junior pro psy ochucený 100 tablet

50123066

Úvod

Komplex živin pro intenzivní podporu zdravého vývoje štěňat a rostoucích mladých psů. Canvit Junior pro psy obsahuje aktivní látky nezbytné pro správný růst: aminokyseliny, vitamíny, minerály, probiotika a probiotika pro zdravé zažívání + omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži a krásnou srst. Prebiotika a probiotika pomáhají k nastolení rovnováhy ve střevech, a díky tomu zvyšují obranyschopnost organismu. Tablety s chutí čerstvých jater psi přijímají velmi ochotně jako pamlsek.

Canvit Junior je vhodným doplňkem:

  • pro pokrytí zvýšených nároků na příjem nutrientů v období růstu
  • k optimalizaci zažívání a trávení
  • při přechodu na nové krmivo
  • v období pravidelného odčervování
  • při vakcinaci pro podporu aktivace protilátek
  • při stresových situacích jakými mohou být příchod do nového domova nebo první cesty autem
  • pro podporu bohaté a lesklé srsti

Složení

Enterococcus faecium, aminokyseliny, MOS, omega 3 s 6 nenasycené mastné kyseliny, vitamíny, minerály. Sušená laktóza, glukóza, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice (zdroj aminokyselin), kvasinkové buněčné stěny ze Saccharomyces cerevisiae (zdroj mannan-oligosacharidů) 8 %, dihydrogenfosforečnanvápenatý, sušené odstředěné mléko, rybí tuk a slunečnicový olej (zdroj omega 3,6 mastných kyselin), chlorid sodný. Hrubý protein 8,5 %, obsah tuku 4,2 %, hrubá vláknina 2,3 %, hrubý popel 10,6 %. Canvit Junior neobsahuje umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.


Použití

Doporučené denní dávkování: 1 tableta na každých 5 kg hmotnosti psa. Canvit Junior 100 g obsahuje 100 ochucených tablet. Pro psa s váhou 15 kg vystačí toto balení minimálně na 1 měsíc. Tablety se podávají každý den přímo z ruky jako pamlsek nebo rozdrcené společně s krmivem. Canvit Junior je vhodný pro psy krmené granulemi, vlhkým krmivem, doma připravovanou stravou i metodou BARF.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.