Canvit Multi pro psy ochucený 100 tablet

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
Komplex 13 důležitých vitaminů pro celkové zdraví a kondici Vašeho psa + lecitin pro intenzivní podporu mozkové činnosti u štěňat i seniorů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
159

O produktu

50123064

Vitaminový komplex s lecitinem pro štěňata, dospělé psy i seniory. Canvit Multi obsahuje 13 důležitých vitaminů pro celkové zdraví a kondici Vašeho psa. Přípravek podporuje správný růst a vývoj štěňat a rostoucích psů. Posiluje imunitu během onemocnění a rekonvalescence a celkově napomáhá zlepšení zdravotního stavu. Canvit Multi je obohacený o lecitin pro intenzivní podporu mozkové činnosti u štěňat i seniorů. Tablety s chutí čerstvých jater skvěle voní a psi je velmi dobře přijímají z ruky jako pochoutku.

Canvit Multi je vhodným doplňkem stravy:

  • pro dospělé psy s oslabenou imunitou
  • nemocné psy a psy v rekonvalescenci
  • štěňata a mladé psy v růstu
  • březí a kojící feny
  • stárnoucí psy

Složení

Jedna tableta obsahuje: Vitamíny: Vitamín A 500 IU, vitamín D3 10 IU, vitamín E 3 500 µg, vitamín K 50 µg, vitamín B1 300 µg, vitamín B2 300 µg, vitamín B6 200 µg, vitamín B12 5 µg, vitamín C 3 000 µg, Biotin 250 µg, Niacinamid 1500 µg, Pantothenan vápenatý 1 000 µg, Kyselina listová 25 µg. Fosfolipidy: Inositol 80 µg, Lecitin 50 µg. Canvit Multi neobsahuje umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.

Použití

Doporučená denní dávka: 1 tableta na každých 5 kg hmotnosti psa. Canvit Multi 100 g obsahuje 100 ochucených tablet. Pro psa s váhou 15 kg vystačí toto balení minimálně na 1 měsíc. Tablety je možné podávat z ruky nebo je rozdrtit a přidat do krmiva. Canvit Multi je vhodný pro psy krmené granulemi, vlhkým krmivem, doma připravovanou stravou i metodou BARF.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.