Cetebe Immunity Plus 60 kapslí

50002450

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Cetebe IMMUNITY PLUS je cílený doplněk stravy. Obsahuje vitamin C, který je postupně uvolňován z dávkovacích perliček, a důležitý stopový prvek zinek. Složení Cetebe IMMUNITY PLUS

1 kapsle obsahuje: 300 mg kyseliny L- askorbové, (tj. 500 % doporučení denní dávky) a 34,8 mg glukonanu zinečnatého (odpovídá 5 mg zinku 33 % doporučení denní dávky).

vitamin C - 300 mg, tj. 500 % doporučené denní dávky
zinek - 5 mg, tj. 33 % doporučené denní dávky


Složení ve 100 g přípravku: 53,57 g kyselina L-askorbová, želatina, plnidlo mikrokrystalická celulóza, 6,22 g glukonát zinečnatý (odpovídá 893 mg zinku), potahová látka šelak, talek, kyselina stearová, sacharóza, ztužený rostlinný tuk, kukuřičný škrob, barvivo riboflavin, regulátor kyselosti kyselina vinná.

Jak užívat Cetebe IMMUNITY PLUS?
1 kapsle denně. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 9 let. Překročení doporučené dávky nepředstavuje zdravotní riziko.

Jedinečnost technologie POSTUPNÉHO UVOLŇOVÁNÍ
Lidské tělo nedokáže vitamin C ukládat. Při přísunu větší dávky, než tělo bezprostředně potřebuje, je přebytek rychle vyloučen. V tobolkách Cetebe je vitamin C obsažen ve formě tzv. časových perličekTM, které se rozpouštějí postupně a uvolňují tak vitamin C do těla v optimálních dávkách plynule po celý den.

Balení:
60 kapslí

Zdroj: www.gsk.cz

Parametry
EAN 907002