Clinical Melatonin Forte 5 mg 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: CLINICAL
Melatonin je přirozený hormon, který napomáhá usínání. Náš organizmus si ho tvoří sám podle potřeby, s věkem však jeho produkce klesá. Melatonin není návykový.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120519

Doplněk stravy s melatoninem, který napomáhá usínání. Melatonin je přirozený hormon, který si náš organizmus tvoří sám podle potřeby, s věkem však jeho produkce klesá. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí a k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Melatonin není návykový.

Hlavní vlastnosti:

  • melatonin se přirozeně tvoří v našem těle
  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí *
  • melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu **

Dávkování

½ tablety 1x denně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá, a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku až na 1 celou tabletu denně před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.

Složení

Složení (v přepočtu na denní dávku – ½ tablety 150 mg): Mikrokrystalická celulóza 146 mg, Melatonin 2,5 mg, Stearan hořečnatý (protispékavá látka) 1 mg, talek (plnidlo) 0,5 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívejte jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyrobeno na Slovensku.

* Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.