ColActiv 3700mg 460ml

Doplněk stravy

Hydrolizovaný kolagen, pomerančová příchuť.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50094549

Koncentrovaný roztok s obsahem proteoglykanů a strukturálních bílkovin, stavebních složek chrupavek a pojivových tkání, včetně glukosamin sulfátu a kolagenu. Obsahuje vitamin C, klíčový faktor pro tvorbu kolagenu v chrupavce. Dlouhodobé užívání přispívá ke zlepšení pohyblivosti kloubů a celého vazivového aparátu.

  • pro lehčí až střední bolesti páteře a kloubů všech velikostí
  • pro prevenci a zpomalení progrese osteoartrózy
  • pro výživu postižených kloubů
  • pro osoby s nadměrně zatěžovaným kloubním aparátem (osoby s nadváhou, sportovci)
  • pro klouby postižené úrazy a sportovními zraněními

Dávkování: 1x denně 15 ml, při výrazných obtížích či zvýšené námaze kloubů doporučujeme dávkování zvýšit na dvojnásobek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Aktivní složky:                                  1DD 15 ml (16,3 g)

Kolagen                                              3700 mg

Glukosamin sulfát                              230 mg

Vitamin C                                          10 mg  

Složení: čištěná voda, kolagen (sus strofa), glukosamin sulfát, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), aroma (pomeranč),  kyselina askorbová, sladidla (sukraloza + acesulfam 3:1)

Kolagen představuje základní stavební hmotu kloubní chrupavky, která podmiňuje její pevnost a pružnost. Na kolagenní vlákna se prostřednictvím glykosaminoglykanů v chrupavce váže voda, která podmiňuje její dobré viskózo-elastické vlastnosti. Kolagenní peptidy ovlivňují metabolizmus buněk kloubní chrupavky i kosti a podporují syntézu fyziologického typu kolagenu. Podporují tak pevnost a pružnost chrupavky. Zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují hybnost a zmírňují bolestivost. Zvyšují i hustotu kostní tkáně a umožňují tak lepší vazbu minerálních látek. Kolagenní peptidy jsou vstřebávány ze zažívacího traktu a jsou přednostně kumulovány v kloubní chrupavce.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen dětem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Roztok je možné před užitím ředit vodou. Přípravek uchovávejte při teplo-tě 10 - 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat. Vhodné pro diabetiky.

Balení: 460ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.