Doplněk stravy

Colafit s vitamínem C 60 kostiček + 60 tablet

Značka: COLAFIT

Čistý krystalický kolagen typu I 99,9% + vitamin C, který přispívá ke tvorbě kolagenu. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky..

525

Cena za 100 kusů: 437,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Colafit s vitamínem C 60 kostiček + 60 tablet

50088500

Úvod

COLAFIT je doplněk stravy, který obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9% + vitamin C, který přispívá tvorbě kolagenu. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro:

  • normální funkci chrupavek
  • normální funkci kostí
  • normální funkci zubů, dásní a kůže

Měkké kostičky COLAFIT

Colafit je originální český přípravek, který se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček. Tuto formu můžete užívat i bez zapíjení a ocení ji například ti, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet. Jedinečná čistota kolagenu v přípravku Colafit 99,9% je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí tzv. lyofilizací neboli sušením mrazem. Tento způsob konzervace je založen na sublimaci zmrzlé vody při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání konzervačních látek. Kolagenové kostičky Colafit mají rozměř přibližně 9x9x6 mm a váží 8 mg, což odpovídá 800 mg kolagenového gelu, v nějž se v žaludku promění.


Dávkování

Colafit: užívejte 1x denně 1 kostičku , ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem. Vitamín C: užívejte 1x denně 1 tabletu – společně s Colafitem nebo kdykoliv během dne. Colafit snadno užijete i bez zapíjení. Přesto není na závadu, když Colafit zapijete vodou nebo jiným nápojem. Doporučená délka jedné kúry je 2-3 měsíce. Colafit můžete užívat i trvale, a to zcela bez obav z nežádoucích účinků. Colafit mohou užívat i těhotné ženy a kojící maminky. 


Složení

Kostičky: čistý krystalický lyofilizovaný kolagen typu I (ATELOKOLAGEN), čistoty 99,9 %. Neobsahuje žádné jiné příměsi a těžké kovy. Tablety: vitamín C 40 mg (kyselina askorbová), pojivo mikrokrystalická celulóza.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 2 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.